Shaman King
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Shaman King

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Codanın Eğitimi

2 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Codan ASAKURA
Asakura Team 2.Başkanı
Codan ASAKURA

Erkek
Lvl : Ankara
Exp : Sprite of Water

Codanın Eğitimi Empty
MesajKonu: Codanın Eğitimi   Codanın Eğitimi Icon_minitimeCuma Ara. 07 2007, 09:20

Antrenman istiyorum veririmisin Neutral
http://www.Mynet.com
Misafir
Misafir

Codanın Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Codanın Eğitimi   Codanın Eğitimi Icon_minitimeCuma Ara. 07 2007, 11:23

İnşası henüz tamamlanmamış bir hapishanenin temelini hassaslaştırarak zayıflamasına yardımcı olan bir grup şamanı durdurman gerekiyor. İşlerine dalmış bir şekilde hareket ediyorlar, herhangi bir özel güçleri yok. Ortamda bir bataklık bulunuyor ve 20metre kadar uzaklardada polis binası var. Onlardan işin bitince yardım isteyebilirsin..

Out. Valla ilk eğitiminde seni manyakların yanına göndermek istemezdim ama ilk eğitimde ne kadar kazanırsanız o kadar iyi olur Laughing
Codan ASAKURA
Asakura Team 2.Başkanı
Codan ASAKURA

Erkek

Codanın Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Codanın Eğitimi   Codanın Eğitimi Icon_minitimeCuma Ara. 07 2007, 13:59

Codan görevini aldıktan sonra yolakoyuldu.İlerledi ve inşaatın yolunu tutu.Biraz sonra ilerde bir taşın üzerinde çaresizce ağlayan adamın seslerini işitti.Adamı görüp yanına gitti.
Codan:Neden ağlıyorsunuz
diye adamabakındı.Adam gerçektende çağresiz durunda görünüyordu.Adamın bu işaattaki mühendislerden biri olduğu üzerindeki kıyafetlerden belliydi.Adam yanına gelen çocuğun sesini duyunce gözünden akan akıntıyı silerek çocuğa bakındı ve
Sonra o yaşadığı olay bilinç altında tekrar canlanmıştı.Yaşadığı o kötü olayı tekrar yaşıyormuş gibihafızasında yeniden belirivermişti.Codan adamın yanına geldi ve dizlerini kırarak ayaklarının üzerine eğildi ve tekrar adama bakarak
Codan:Yardım edebilirmiyim?
diye sordu.Adamtekrar kendisini toparlayarak yüzündaen akan göz yaşını sildi ve codana bakındı.Ardından
-Teşekkür ederim ama sen bir çocuksun bana yardımın dokunmaz.
deyerek codana baktıktan sonra yüzünü yere doğru çewirerek çaresizce olayın acısını yaşamaya dewam etti.COdan o sırada adama bakarak
Codan:Belki küçük bir çocukolabilirim ama
sizinde bildiğiniz gibi küçük şeyler büyük işler başarır deiyerek adama bakındı.Adam durdu ve sanki bir an yaşadıklarını unutmuşgibi konuşarak
-Bu kamera şakasımı bir çocuk gelmiş bana inşaatı kurtarmam için yardım edecek
diyerek söylendi.Codan adamın konuşmalarını hakaret olarak algılamamıştı.
Codan:Lütfen başınızdan geçeni anlatın.Sizde biliyorsunuzki derdini anlatamayan derman bulamaz.
diyerek adama olayı anlatmasını istedi.Adam çocuğa dönüp şunu söyledi;
-Senin adın nedir?
Codan:Benim adım Codan sizin adınız
dedikten sonraadam ;
-Benim adım Jon
dedi ve olayı anlatmayı düşündü.
-Ben inşaataki mühendslerden biriyim ve projemizin tamamlanması için toplum adına yararlı bir şeyler yapmak için inşaat kurup onayımızı aldıktan sonra buraya gelerek başladık.5 haftadır başında çalışarak çabaladığınız inşaatın düzenini bugün 5 gurup bir çete gelerek inşaatı durdurdu ve şimdi harabeye çevirecekler.Benim bir görewim var ve bu görewi yerine getirmem gerekiyor.Adamlara başta uyardım anlamadılar sert çıkıştım ama başarısız kaldım 5 ide birbirinden güçlü kuwwetli güçleri var.Benim durduramadığımı ancak polis durdurabilir.Oradaki meslektaşlarımı öldürdüler ve ben ellerinden zorkurtuldum.
diyerek ayaklandı.O sırada Codan
Codan:Bunu yapmayın.Kendinizin başına gelen bu olayın içine polisi katarsanız bu sefersizi kovalamakla kalmazlar canınızıda alırlar.Üstelik polis birşey yapamaz.
deyince adam bir an irkildi.
-Peki sen biliyormusun?
diye codana dikkatlice bakındı.
COdan:Ewet onları ben durduracağım.Üstelik az önce bana anlattığınızbu çalışmada başarılı olacağınıza inanıyordunuz değilmi.Bence polise gitmeyin gelin birlikte bu olayın üstesinden gelelim.
deyince adamşaşırdı.Gülerek
-Bu kamere şakasımı nerde kamera?
diyerek dalga geçerken
Codan:Ben ciddiyim.Hatta sizdegelir bir köşede beni izlersiniz.
Adam şaşırmıştı.Çocuğa bakarakadın
-Codandı değilmi.BAk cesur birine benziyorsun ama o guruba karşıhiç birşey yapamazsın.Özel güçleri var
diyerek konuştuktan sonraCodan adama dikkatlice bakarak;
Codan:Siz ne derseniz deyin karşımdaki benden güçlü olsa gerekirse zayıf yönünü bulur onu ezmek için elimden geleni yaparım.Hayatta yapılması gereken şeyler vardır.Az öncede bana anlatığınız bu inşaattaki azimi ve çabanızdan etkilenerek konuşuyorum.Onları durdurmak için azimle savaşırım ve yaptığım azimden siz bile etkilenirsiniz.Hayattaki yolunu insanlar azimle çalışıp çabalayarak bulurlar değilmi.Siz bu güne kadar azile çalışarak geldiniz.Eğer burada kalıphalinize acıyacaksanız kendiniz bilirsiniz ama benimle gelirseniz yolunuzdaki bu duraksamayı dewam ettirebilirsiniz.
deyince adam codanın sözlerinden etkilenmişti ve şaşırarak codana bakındı ve şöyle konuştu
-Nasıl ?
Codan adama bakarak
Codan:Benimle gelin ve size gösteriyim
dedi.Adam codana bakarak
-HAklısın sen çok azimli ve cesur bir çocuksun dediğin gibiolacak bu işi sadece kendim hallede bilirim polis bana yardım edemez dedi ve birlikte inşaatın yolunu tutular.codanla birlikte yolda yürürken planı sordu.
Codan:Planımı soruyorsun sen köşeye geç ve beni izle hiçbirşeye karışma sadece izle
diyerek adamı susturdu.Biraz sonra inşaatın tam önüne geldiler.Çewreye bakındılar.Adamın gözüne biri denk geldi ve buda çetenin üyelerinden biriydi.Güçlü görünüyordu.Adam codana bakarak
-İşte bu guruptan biri
diyerek adamı işaretledi.Codan adama bakındı.O sırada Jon un gösterdiği ama sesler işitti.Sesler arkasından geliyordu ve arkasına dönüp bakındı. Önce çocuğa bakındı sonra yanındaki adamı gördü kaba kuwwetle bağırdı.
-Sen genemi geldin
deyince çetenin diğer üyelerinide harekete geçirdi.Codanın karşısındaki bu adamın sesini duyup diğer üyelerde gelince birlik olup jon un üzerine gelmeye başladılar.Codan hemen o arada sesini çıkattı.
Codan:Durun orada
deyince gurubun elebaşı sen çekil çocukseninle işimiz yok
dedi codan o sırada
Codan:Beni buraya sizi durdurmam için jon getirdi.
deyince gurubun ele başı
-Sen mi bizi durduracaksın diyerek ruhlarını harekete geçirerek ruh birliğini yaptılar ve 5 ide codanın üzerine doğru saldırıya hawadan gerçekleştiriyordu.Codan o sırada Sprşite Of Water diye bağırdı ve bir ancodanın hemen arkasında su ruhu oluştu saldıranları ruhun tek bir elini sallamasıyla gurubun 5 inide saldırılarını etkisiz hale getirip saldırılarını geri çewirttirdi ve 5 gurupta geriye savruldular.Codan 2 adım attı ve
Codan:Şİmdi buradan toz olun yoksa bu gördüğünüz şey sizi bir kaşık suda boğup atacak
diye söylendi.Gurubun 4 ününde saldırısı gerçekten onları etkilemişti sadece gurubun ele başı ayağa kalkabildi ve o sırada codan su ruhuna saldırmasını rica etti su ruhu yumruğunu savurduğu gibi gurubun başındaki adam bulunduğu yerdenfırladı.Ardından gurubun diğer üyelerinide savurarak inşaat bölgesinden çıkattı.Ardından adama döndü ve arkasındaki su ruhu gözden kayboldu.Adam codana bakındı şaşkınlıkla ve ardından
Teşekkür ederim sen onlardan biri değilsin diyerek minnettarlığını sundu.
Codan:Önemli değil siz gene önceki çalışmanızı azimle dewam ettirin size kolay gelsin diyerek adamın yanından ve inşaat alanından uzaklaştı.
Misafir
Misafir

Codanın Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Codanın Eğitimi   Codanın Eğitimi Icon_minitimeCuma Ara. 07 2007, 14:59

300 exp aldın codan
Yoh Asakura

Yoh Asakura

Codanın Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Codanın Eğitimi   Codanın Eğitimi Icon_minitimeCuma Ara. 07 2007, 16:52

bende 600 exp veriyorum ortasını alalım 450exp veriyoruz/arkadaşlar xep veriyoruz hee her 500exp de 1 lwl codan 450 furiokun oldu en fazla 200 olcak şekilde dmgleri ayarla
https://shamankin.editboard.com
Codan ASAKURA
Asakura Team 2.Başkanı
Codan ASAKURA

Erkek

Codanın Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Codanın Eğitimi   Codanın Eğitimi Icon_minitimeCuma Ara. 07 2007, 17:34

Out:Yeni Antrenman alabilirmiyim Neutral Birde fruyokuyu yazmıyacakmısınız eskisi gibi Question
Yoh Asakura

Yoh Asakura

Codanın Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Codanın Eğitimi   Codanın Eğitimi Icon_minitimeCuma Ara. 07 2007, 18:09

yazcan kanki ok yeni antreman olarak sana mağaradaki görevi vercem.

Sıra mağarasındaki küçük canavları öldürmesni istiorum.Yalnız onları çk küçümseme
Codan ASAKURA
Asakura Team 2.Başkanı
Codan ASAKURA

Erkek

Codanın Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Codanın Eğitimi   Codanın Eğitimi Icon_minitimeCuma Ara. 07 2007, 20:32

Codan Görewini aldıktan sonra Yoh un dediği mağraya doğru yola koyuldu.Mağranın nerede olduğunu bilmiyordu ve sorara bulacaktı.Yola hazırlıklı çıkmıştı her zamanki gibi.Yolda sakince ve çevreye kolaçan ederek dikkatli gidiyordu.Yolun ilerisinde ormanla karşılaştı.Ormana girdi ve ormanın götürdüğü yolu izleyerek dewam etti.İlerde bir yaşlı adamla karşılaştı.Yaşlı adamın yanına yürüdü belki gideceği mağranın yolunu biliyordur dercesine yaşlı adamın yanına gelerek
Codan:Selam efendim ben buralardasıra adında bir mağra arıyorum acaba siz biliyormusunuz?
diye söylendi.Yaşlı adam nezaketle karşılayarak codanın selamını gülümseyerek karşıladı.
Yaşlı adam:Merhaba sıra mağrasınımı arıyorsun neden oraya gitmek istiyorsun?
diye sordu.Codan gülümseyerek
Codan:Tabiki mağraya girip oraı inceleyeceğim oradan almam gereken çok önemli bilgi için gidiyorum okuldan ödewimde
diye gülümsedi.Codan kendisinin shaman olduğunu insanlara pek söylemezdi.Adam şaşkınlıkla codana bakarak
Yaşlı adam:Oraya gitmeni tavsiye etmem küçüğüm son zamanlarda oralardan yayılan kötülükle o mağraya yakın küçük bir kasaba o mağra yüzünden kasabayı terk etmek zorunda kaldı.Mağrada yaşayan küçük canavarların her arşam köye inerek oradaki köylülerin erzaklarını çalıp insanları katlederek canlarınıda beraberinde götürmesiyle köyü hakimiyeti altına aldılar.
Codan adamın anlattıklarına şaşkınlıkla karşılamıştı.Bir an sanki o küçük canavarlardan birisini hissetmişti.Yaşlı adama dönerek
Codan:Peki bu köyün yolunu ve mağranın tarifini veririmisiniz
diye sordu.
Yaşlı adam:Sen delimisin oraya gidersen ölürsün
dedi.Codanın o sırada aklına bir fikir gelmişti.Adamın yanına iyice yaklaşıp kafasını yere koydu ve yalvararak adama
Codan:Lütfen efendim eğer ödewimi yapamazsam ilerde çok pişman olacağım lütfen şu köyü ve mağrayı bana tarif edin nasıl gitmem gerekiyor
diye yalvardı.Yaşlı adam şaşırmıştı.Önce pek aldırış vermemişti sonra kararını kesin vererek
YAşlı adam:Tamam tamam sana yolu tarif ederim ama yeterki sus olurmu.
dediği anda codan hızla sewinerek ayağa kalktı ve yaşlı adamı dikkatlice dinledi.
YAşlı adam:BAk şu yolu izle seni dağlara çıkaracak dağın ardında terkedilmiş köy ve köyü geçince hemen solunda küçük bir patika var bu patikayı izle seni o mağraya götürecektir
dedi ve yerden kalkıp ben seni uyardım küçüğüm ama sen aldırış bile vermeden bu mağrayı arıyorsan sen bilirsin ama kendine dikkat et
deyerek oradan ayrıldı.Codan Yaşlı adamın her dediğini kafasına yerleştirmiş ve yola koyulmuştu.Yolda adamın dediği gibi ormanın ardındaki dağları buldu dağı aşmak zor görünüyordu ama codan bunu kendi başaracaktı.Kendisine güvenerek azimle dağa tırmanmaya başladı.Yaklaşık 2 saatini tırmanmaya harcayan Codan 2 saat sonra dağın zirvesine ulaşmıştı.İrvede oturup biraz dinlendi.Yarım saat sonra ayağa kalkıp Dağın diğer ucuna bakındı inmek zor gibiydi.Çewresine bakındı.Bir kütük gözüne ilişti.Aklına bir plan gelmişti iniş için bu kütüğü ayağının altında sanki kaykay gibi kullanarak zirvenin en aşağısına kadar kayarak inecekti.Planını uygulamaya geçirerek gerçekleştirdi ve zirvenin ucundan planında düşündüğü gibi bayır aşağı kaydı.Çok heyecanlıydı.Rüzgar saçlarıyla dans eder gibi saçlarını oynatıyor bir yandanda dengesini kaybetmemek için dikkat ediyordu.Bir kaç dakika sonra aşağıya inmişti ama kütüğün altında oyuk oluşmuştu.Neyseki sapa sağlam inmişti.Yoluna devam ederek yaşlı adamın tarif ettiği gibi köye ulaştı.Köy sessiz ve terk edilmiş hayalet kasaba haline gelmişti.Köyü geçti.Köyün ardında solda kalan tarafa bakındı bu patika bir ağç tarafından kapatılmıştı.Codan Çewresine bakındı Ağacı aşabilmenin başka türlü yolunu arıyordu.İstese su ruhunu çağırıp bu ağacı yereinden kaldırtabilirdi ama aklına bir fikir geldi.Önce iki adım geri çekilip ağacı inceledi.Ağacın öbür tarafa geçen bir geçiti gözüne çarptı.Ağacın dalları arasındaki bu yolu denemek istedi.Adımlarını ağaca doğru atarak yürüdü ardından koşmaya başladı ve hızla zıplayarak bu küçük geçide rahatlıkla geçti ağacın öbür tarafına indi ve önündeki patikayı inceledi.Hiç birşey yoktu.Adımlarını atarak yoluna dewam etti.Mağraya doğru yola koyuldu.Az sonra mağraya gelmişti.Mağranın içinde garip sesler geliyordu içeri girdi.Buradamağra nın küçük canavarları topluluk halinde güçlü görünüyorlardı.Codan şaşırmıştı bir şeyi atlamıştı arkasından muhafızları geliyordu canavarların mağara muhafızlarıydı bunlar codan son anda fark etmişti ve kendisini bir anda ele vermişti.Canavarlar ilk başta Codanın buraya nasıl geldiklerine şaşırmışlardı ardından şaşırmayı bir kenara bırakıp coğdana hepsi birden saldırıya geçtiler.Codan önce şaşırmıştı ne yapacağını bimiyordu ama son anda aklına bir fikir geldi ve arkasındaki duvara ayağını sıkıca baktı ve kendisini başka bir yöne doğru fırlattı.Canavarlardan bazıları codanın önceki bulunduğu yere çarparak yaralanmışlardı.Geri kalanlar codana çok kızmıştı Codan sakince Konuşarak
Codan:Sprite Of Water
diye bağırdı Su ruhu bir anda harekete geçti. Saldıran canavarlara Hidro Pompa saldırısını uyguladı.Bir çoğu saldırının etkisinde kalarak boğuldular ve bir köşeye fırladılar.Geriye kalanlar aldırış etmeden saldırmaya dewam etti codan en son kişiye kadar büyün küçük canavarları zorlanarak yenmişti.En sonuncusu canavarların en güçlüsüydü ve en zekisiydi.Canavar çok hızlı şekilde Codana saldırdı.Codan sıyrılarak saldırıyı atlattı ve su ruhunu kullanarak Waters Nova yı kullandı canavar saldırıdan ucuz atlatarak kendisini kurtarmıştı.CAnavar sinirlendi ve öncekine göre daha hızlı saldırdı codan neyseki Su ruhunu önceden harekete geçirmişti yoksa saldırıdan yaralanarak çıkacaktı.Canavar saldırdığı esnada su ruhunu dewreye geçirdi ve saldıran canavarı su ruhuyla yakalayarak saldırısını durdurdu.Codan sakince canavara bakındı ve su ruhuna onu bir kaşık suda boğmasını istedi.Su ruhu codanı dinleyerek elindeki canavarı suya buladı ve canavar ın çewresi nefes alamayacak şekilde suyla kaplıydı.Canavar nefes almak için can çekişiyordu.Suyun etkisinden kurtulamayan canavar sonunda boğularak su ruhunun elinde can verdi.Codan bu canavarı mağrasına fırlattırdı leşiyle birlikte bu mağrada çürüyecekti canavar.Codan çıkışa geldi.Bu mağranın başka bir kapısı yoktu ve bu girişi sonsuza dek kapatacaktı.Su ruhunu harekete geçirerek mağranın kapısını kayayla kapattı.Bu mağraya bir daha kimse giremeyecekti.Codan döndü ve patikanın sonuna yolu kapatan ağacın yanına geldi.Girdiği yolu kullanarak çıktı ve köyü aşıp dağı geçti ardından yaşlı adamla buluştuğu yere geldi.YAşlı adam yoktu ama ewine geri döndü.
Codan ASAKURA
Asakura Team 2.Başkanı
Codan ASAKURA

Erkek

Codanın Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Codanın Eğitimi   Codanın Eğitimi Icon_minitimeCuma Ara. 07 2007, 20:33

Out:Yeni Görew alabilirmiyim yani antrenman.
Yoh Asakura

Yoh Asakura

Codanın Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Codanın Eğitimi   Codanın Eğitimi Icon_minitimeCuma Ara. 07 2007, 21:09

furioku olarak 400 aldın toplamını hesapla950+400=1350 furiokun var daha fazla antreman yapamıosun bugünkü hakkın bitti yarın artık:)

ayrıca bu bitti ama dayanıklılk ve saldırma gücünüde geliştirebilirsin
Misafir
Misafir

Codanın Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Codanın Eğitimi   Codanın Eğitimi Icon_minitimeCuma Ara. 07 2007, 21:26

iki skill puanı veriyoruz COdan
Yoh Asakura

Yoh Asakura

Codanın Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Codanın Eğitimi   Codanın Eğitimi Icon_minitimeCuma Ara. 07 2007, 21:37

o ne ren?tamma kabul de.
Misafir
Misafir

Codanın Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Codanın Eğitimi   Codanın Eğitimi Icon_minitimeCuma Ara. 07 2007, 22:31

ya extra canı arttırmaya ,birvuruştaki hasarı güçlendirmeye yada savunmayı güçlendirmeye yarıyan puanlar(lvl başına bir tane)
Codan ASAKURA
Asakura Team 2.Başkanı
Codan ASAKURA

Erkek

Codanın Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Codanın Eğitimi   Codanın Eğitimi Icon_minitimeC.tesi Ara. 08 2007, 12:06

Out:ANladımda dmc vermediniz ? Yeni görew pls Very Happy
Misafir
Misafir

Codanın Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Codanın Eğitimi   Codanın Eğitimi Icon_minitimeC.tesi Ara. 08 2007, 16:25

30 kurt öldür gel
Codan ASAKURA
Asakura Team 2.Başkanı
Codan ASAKURA

Erkek

Codanın Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Codanın Eğitimi   Codanın Eğitimi Icon_minitimeC.tesi Ara. 08 2007, 18:50

Codan görewini aldıktan sonra harekete geçti.Yola koyuldu.Herzamanki gibi hazırlıklıydı.İlerledi.İlerde 5 küçük kız çocuğu görmüştü çok korkmuşa benziyorlardı ve sanki kaybolmuşlardı.Codan yanlarına gelerek
Codan:Merhaba benim adım codan sizler neden burada üzgünce bekliyorsunuz yolunuzumu kaybettiniz diye sorunca küçük kızlardan biri ileri çıkıp şöyle konuştu;
-Bizim köye kurtlar saldırdı ve hepside yakınlarımızı parçalayarak öldürdü.Her gün bizim köye gelirler ve köy halkından bir aile öldürmeden çıkmazlar
deyince codan şaşırmıştı.Codan tekrar kızlara bakarak
Codan:Peki bu kurtlara önceden birşey yapan oldumu
diye sordu.Kızlardan biri tekrar kısık sesle;
-Bilmiyoruz ama savaşı başlatanın onlar olduğuna eminiz.
dedi ve codana bakındılar.Codan kızlara bakarak şu soruyu yöneltti:
Codan:Bu kurtlar köyünüze gurup halinde geliyorlardır yoksa bir aileyi 3-5 kişi öldüremezler.Sizler biliyormusunuz gurup sayısını
deyince kızlar ürkek sesle:
-30 kişiler ve onları durduramıyoruz.bir kaçını vuruyoruz ve ardından biraz daha çoğalıyorlar şu ana kadar en fazla 30 kurt oldu guruplarının sayısı.
dedi ve susutu.Codan kızlara acımıştı insanları haksız yere katledilmesinede göz yumamazdı.Kızlardan birisine dönüp şunları söyledi:
Codan:Gelin bu işi birlikte halledelim.Siz beni köyünüze götürün ve bir kaç gün orada kalayım.Kurtlar kaşınıyorlarsa onları hoşça kaşırız
diyerek söylendi.Kızlardan biri bu cevaba şu şekilde karşılık verdi
-Köye normalde gitmemiz gerekiyor bu saate kalmamamız gerekiyordu ama ormanın içinde kurtlar var onları durduramayacağımızı bildiğimiz için burada bekliyoruz
dedi.Codan kızlara bakarak
Codan:Sizler eğer burada durmaya dewam ederseniz hava kararınca buraları tekrar kurtlar basacak ve kaçacak bir yer bulamayacaksınız kendinizi aksine gene öldüreceksiniz.ONlarla savaşarak değilde kendinizi yem vererek öleceksiniz.Ben buradakkende kurtların size saldırmasına gözüm yummaz.Şimdi ormana gireceğiz ve siz beni köyünüze götüreceksiniz
diye sertçe konuştu.5 Kız söyleyecek birşey bulamadılar ve sonunda tamam gidelim diyen biri içlerinden çıkarak konuştu.Biraz sonra yola çıkmışlardı.Ormana girmişlerdi.HAvada kararmaya başlamıştı ağırdan.Codan arkasındaki 5 kızı durdurdu ve yanı başındaki ağaca çıkıp ağacın bir dalını kopartıp ucunu yakarak meşaleyle çewreyi ışık verdirtti.Çewreyi rahatlıkla gördükleri esnada yollarına dewam ettiler.Codan öndeydi ve hemen arkasında 5 küçük kız ilerliyordu ve çok korkuyorlardı.Codan durup arkasına başını hafiften dönderdi ve
Codan:Eğer korkarsanız onları yanınıza çağırırsınız unutmayınki hayvanlar kokulara gelir.KArşımızdaki burun bakımında gelişmiş düzeyde bir hayvan ve dewam ederseniz koca kurt birliğini yanımıza çekersiziz
deyincekızlar korkmayı sanki üzerinden bir bez atarmış gibi korkuyu bıraktılar vecodanın yanına gelerek dewam ettiler.Biraz sonra hava iyice kararmıştı ve rüzgar codanın elindeki yanık odunun alevini söndürdü.Etraf karardı ve ışıksız kaldılar.Kızlar kortu.Codan içinde birden soğukluk hissetmişti.Birden hırlama seslerini işittiler.5 kız karanlıktan birşey göremiyordu.Korkmaya başlamışlardı.Codan görmese bile shaman olduğu için gözlerini kapatıp kurtların ayak seslerini dinledi.Kurtların 5 kişi olduğunu hissetti.Her birisi çewrelerini sarmışlardı.Öok aç oldukları hırlamalarından belli oluyordu.Kızlar sesleri yakından geldiğini duyunca dahada çok korkmaya başladılar.
Codan:Susun
diye bağırdı.Kurtlara tekrar konsantre olarak kurtların hareketlerini 6. shamanlık hisleriyle izlemeye dewam etti.Kurtlardan biri sağdan hırlayarak saldırıya geçince Codan elindeki yanarak sönmüş odunu sağına doğru sallayınca darbeyi yiyen kurt bayılarak yere düştü.Ardından bir diğeri soldan saldırarak atağa geçti.Codan bu sefer sopayı kaldırıp sola doğru salladı.Kurt sersemledi.Codanın elindeki odun biraz sert ve kalın olduğu için kurtları etkileyebiliyordu.Soldan saldıranın sersemlemesiyle arkadan saldıranı işitti ve bu sefer kızların arkasına geçerek sopayı sanki kılıçla öne doğru batırırıcasına kurta vurdu.Kurt darbeki tam ağızında bulunca boğazını keserek yerde can verdi.COdan ardından değir kurtu saldırmadan atağa geçerek kurta saldırdı ve tam kafasına darbeyi indirerek kurtun soluğunu kestirdi ve o kurtta bulunduğu yerde can verdi.geriye 2 kurt kalmıştı.Bu ikisinede dikkatlice saldırarak ikisinide öldürmüştü.Biraz sonra kızları toparladı ve köye yarım saat sonra karanlıkta buldular.Köye geldiler 5 kızın ailesi kızlarını görünce sewinçte ne yapacaklarını bilemediler.Aileler kızların yanında codanı görünce teşekküer ederek ewlerinde misafir olarak kalmalarını istediler.Codan sewinerek birisinin ewinde kalmayı kararverdi ve yemek yediler.Herkes yatmış gibi görünüyordu ama kurtların saldıracağını bilen köylünün hiç biri yatmamıştı.Codanda bulunduğu ewin çatısına çıkarak bir yandan çewreden gelen kurt varmı diye bakınırken bir yandanda gök yüzünü inceliyordu.Bir ara sesler gelmeye başlamıştı ve bir ewe yirmi beş kurt saldırdı.Sesleri takip ederek ewi saldırıya uğrayan ewi bulan codan gözlerine inanamamıştı.Kurtlar ailenin her ferdini ısırarak ormana doğru çekiyordu.Codan hızla atağa geçerek şöyle dedi:
Codan:Sprit of Water diye bağırdı ve su ruhunu çağırarak kurtlara Hidro Pompasını yaptı.Kurtların hepside suyun etkisinde kalarak boğuldular.Codan çatıdan aşağı indi ve su ruhu gözden kayboldu.Kurtları incelemişti yaşayan varmı diye bakındı 1 tanesi son nefesini vermek üzerekdiki yakındaki köyden biri elindeki küreği kurtun suratına indirdi ve kurt orada can verdi.Köy halkı codanın bu hareketine çok şaşırmış ve minnettar kalmışlardı.Codanı çok sewmişlerdi.Codan teşekkür ederek bu köyde bir gece kaldı.Ertesi sabah yola koyulacaktı.Ewine geri dönecekti.Köy halkı codanı topluluk halinde uğurladılar codanda geldiği yoldan geri giderek ewine geldi ve balkonuna geçerek çewreyi sakince izledi.
Misafir
Misafir

Codanın Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Codanın Eğitimi   Codanın Eğitimi Icon_minitimeC.tesi Ara. 08 2007, 19:01

350 exp COdan
Codan ASAKURA
Asakura Team 2.Başkanı
Codan ASAKURA

Erkek

Codanın Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Codanın Eğitimi   Codanın Eğitimi Icon_minitimeC.tesi Ara. 08 2007, 19:02

Out:Yani ?Fruyokuyamı ekleyecem.
Misafir
Misafir

Codanın Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Codanın Eğitimi   Codanın Eğitimi Icon_minitimeC.tesi Ara. 08 2007, 19:11

The Best Shaman List te yazıyo bakarsın fuyroku hesabı yapmıyoruz artık codan lvl hesabı
Codan ASAKURA
Asakura Team 2.Başkanı
Codan ASAKURA

Erkek

Codanın Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Codanın Eğitimi   Codanın Eğitimi Icon_minitimePaz Ara. 09 2007, 13:53

Out:Haklısın özür dilerim ben bakıyorum şimdi yeni kurallara.Bu sisteme daha alışamadım üzgünüm.
Codan ASAKURA
Asakura Team 2.Başkanı
Codan ASAKURA

Erkek

Codanın Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Codanın Eğitimi   Codanın Eğitimi Icon_minitimePaz Ara. 09 2007, 17:36

Out:Yeni antrenman veririmisiniz ?
Misafir
Misafir

Codanın Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Codanın Eğitimi   Codanın Eğitimi Icon_minitimePtsi Ara. 10 2007, 16:56

ormanda biraz ceylan avla
Codan ASAKURA
Asakura Team 2.Başkanı
Codan ASAKURA

Erkek

Codanın Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Codanın Eğitimi   Codanın Eğitimi Icon_minitimePtsi Ara. 10 2007, 17:44

Codan görewini aldıktan sonra ewden hazırlanarak yola çıktı.Görewi ormanda ceylan avlamaktı.Ceylan lar çok iyi işitebilen ve sekerek kaçan otobur hayvanlardır.Codan ormana doğru yol alırken bir yandanda bir ceylanı nasıl yakalayacağını düşünüyordu.Biraz sonra Ormana gelen codan ormana girerek çewresini izleyerek ceylan arıyordu.Şu anlık buralarda hiç ceylan görünmüyordu.Aranması zor bir hayvandı.Aramaya dewam etti.Biraz sonra önüne gergedan çıkmıştı.Gergedanın arazisine girdiği için gergedan sinirlenmiş ve codanı gözüne kestirmişti.Bir kez burnundan çıkardığı tız sesinin ardından codanın üzerine doğru hızlıca saldırıya geçti.Codan şaşırmıştı.Gergedanın hoşuna gitmeyen bir hareket yapmıştı.Gergedanın üzerine gelmesiyle gergedanın üzerinden atlayarak saldırıdan kurtarması bir olmuştu.Gergedan hızını kesti durup arkaya codanın bulunduğu yöne döndü ve tekrar saldırdı.Codan hayvanlara zarar vermek istemiyordu ve bu gergedanında canını yakmak istemiyordu.Gergedan gene codana hızla saldırıya geçince codan yönünü değiştirerek koştu.Ardından gergedan codanu kovalıyordu.Bu uzun süren kovalamacanın ardından codan ilerde gözüne büyük bir ağaç kestirdi.Ağaca koşarak hızla tırmandı.Neyseki son anda kendisini kurtarmıştı yoksa gergedan codanı boynuzuyla yaralayabilirdi.Codanın ağaca tırmanıp kendisini gergedanın saldırısından kurtarmasıyla koşuşturma son bulmuştu.Gergedan yaklaşık yarım saatlik ağacın yanında codanın inmesini beklemişti.Codan inmeyince oradan uzaklaşmak zorunda kalan gergedan başka bir yere gitti.Codan gergedanın gittiğini görünce sewindi ve ağaçtan aşağı inerek ceylan aramaya başladı.Ceylan arayım derken bir fille karşılaştı.Bu sefer gergedanı rahatsız etiği gibi yapmamış aksine file yaklaşmadan filin arazisine girmeden uzaklaşmıştı.Biraz sonra ilerde araksu sesleri gelmeye başladı.Codan ilerledi.Biraz sonra akarsuyla karşılaştı.İlerde geyikler vardı.Codanın görewi ceylan avlamaktı çewresine bakındı ceylan görememişti ama gözüne aç bir aslan ilişmişti.Çalıların arasında ve geyikleri izliyordu.Geyik sürüsünü izlemek isteyen codan belki bu geyikler beni ceylanlara götürürü düşüncesiyle geyikleri izledi.Biraz sonra arlan saldırdı ve sürü dağıldı.COdan başka yöne kaçan geyikleri izledi.Bu geyikler codanı tam istediği yere getirmişlerdi.Ceylanların sürüsünün yakınlarına gelen codan çok sewinmişti.Sadece yapması gereken ceylanları avlamaktı.Codan Önce kendi denemek istedi.YAkalayamamıştı.Pes etmedi dewam etti.İkisini tuzağa çekerek avladı.Bu avlama işinden zevk almıştı ve dewam etmek istedi.Akşam ewinde ceylan eti yemek istiyordu.Belki birazınıda yoksullara dağıtır ve birazınıda köyde pazarlama yaparak satardı.Düşüncesi buydu.Uygulamaya geçti.Önce kendi yöntemlerini kullanarak ceylanları avlamak istedi ama ayrı yerlere kaçan ceylanları yakalamak oldukça zor oluyordu.Çewresine bir daha bakındı ve yaklaşık otuz ceylan gözüne ilişmişti.Bunların hepsini bir saldırıyla yakalayabilirdi.Bu gurubu dağıtmadan harekete geçti.SUruhunu çağırarak
Codan:Sprite of Water
diye bağırdı ve ardından su ruhuyla hücum ageçerek bu gurup geylanı avladı.Hepsini tek bir çatı altında yakalamış olan codan çok şanslıydı.Hava kararmaya başlamıştı bu eğlence codanın aklını başından aldığı için havanın karardığını geç fark etmişti.Neyseki su ruhuyla son anda avlamayı bitirdikten sonra codanın sanki yeni gözleri açılıyormuş gibi;
Codan:HAva ne kadarda çabuk karardı
diye söylendi.Ardından avladığı otuz ceylanı su ruhuyla kasabadaki ewine doğru yola çıktı.Havanın kararmasıyla ve ceylanların etlerinin kokularının yayılmasıyla codanın çewresi sırtlan kaplan ve diğer yırtıcı etobur hayvanlarla kaplanıştı.Codan önce şaşırdı daha sonra kendisini toparlayıp hayvanları su ruhuyla saldırmalarını önledi ve hızla ormanın dışına dpğru yol aldı.Codan son anda bir aslanın üzerine saldırmasını su ruhuyla durdurmuştu.Önce ewe geldi.Ewine biraz ceylan eti bıraktı ardından yoksullara ceylan etlerini sokak sokak dolaşarak dağıttı.Daah sonra çarşıya inerek satış yaptı.Bayağı yorulmuştu.Ewe geldi ve yatarak uyudu.Yaklaşık 2.5 saat sonra uyandı ve yakaladığı ceylanların derilerini soyarak etleriyle birlikte diğer organlarını ayırt edip etleri dolaba gereksiz parçalarınıda çöpe atarak buz dolabını etle doldurdu.Bir tanesini hazırlayarak fırına sürdü.Ardından mutfağındaki masasını donattıktan sonra fırına sürdüğü ceylan etinin kızarmasını bekledi.Biraz sonra tam kıvamında fırından çıkartatak ceylanın etini doyasıya yedi.Çok tatlıydı.KArnını iyice doyurduktan sonra sofrayı kaldırıp bulaşıkları yıkadı ve ortalığı düzelterek nes cafesini hazırlayarak odasındaki balkonuna geçti.Bu günkü maceralarını anımsayarak bir yandan sıcak nescafesini yudumlarken diğer yandan gök yüzüne baktı.
Misafir
Misafir

Codanın Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Codanın Eğitimi   Codanın Eğitimi Icon_minitimePtsi Ara. 10 2007, 17:47

300 exp Codan
Codan ASAKURA
Asakura Team 2.Başkanı
Codan ASAKURA

Erkek

Codanın Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Codanın Eğitimi   Codanın Eğitimi Icon_minitimePtsi Ara. 10 2007, 18:32

Yeni görew

birde şu dmc işini yapamadım aynen kaldı kaç olamsı gerekirdi ?

Codanın Eğitimi
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-