Shaman King
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Shaman King

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yoh un Eğitimi

2 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Yoh Asakura

Yoh Asakura

Yoh un Eğitimi Empty
MesajKonu: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi Icon_minitimeCuma Ara. 07 2007, 21:38

bana eğitim veriin bakiim
https://shamankin.editboard.com
Misafir
Misafir

Yoh un Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi Icon_minitimeCuma Ara. 07 2007, 22:04

bir dükkan soyuldu sahibi senden yardım istiyor bakıyorsun ve hırsızı görüyorsun akat Hırsız Ormana dalıyor Orman'da Kaplan dolu Hırsızı Kaplanlara yem etmeden Polise getir
Yoh Asakura

Yoh Asakura

Yoh un Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi Icon_minitimeC.tesi Ara. 08 2007, 17:20

Yoh peşinden kovalayarak ormana girdi.Büssürü kaplan ve aslan vardı.Yoh çok dikkatlı olmalıydı çünkü bu hayvanlar normal değildi rsmen hormonlanmışlardı.Yoh koşuyordu.Yoh kılıcını çıkardı ve hırsızı görmek için
amidamaruyu içine soktu:
Amidaamaruuuuu ruhh haliiiiiii güç birliğiiiiii...
Amidamaru ve yoh çok hızlı koştular ve kplan ve aslanları teker teker geberttiler.Amidamaruuuuu Celestial slashhhh bütün kaplan ve aslanlar yok olmuştu.Bazılarıda kaçtı.Hırsız bir an durdu ve arkasını döndü.Çaldığı eşyaları yere bıraktı ve.Büyük kaplan ruhu içime giiir dedi.Yoh onun bir shaman olduğunu öğrenince şoka girdi.Amidamaruya hazr olmasını söledi.
ve hırsızın saldırısını bekledi hırsız:
kaplan peençesiiii dedi yoh ilahı kalkan şimdi ilahi vuruş hırsız şoka girdi ve bayıldı.Zaten çok zorlu bir rakip değildi ama yohn ilk rakibiydi.Yoh onu halletti ve eşyaları sahibine götürdü.Sonra yoluna koyuldu.
Misafir
Misafir

Yoh un Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi Icon_minitimeC.tesi Ara. 08 2007, 17:27

350 exp Yoh (lütfen biraz uzun yaz)
Yoh Asakura

Yoh Asakura

Yoh un Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi Icon_minitimeC.tesi Ara. 08 2007, 22:53

uzun yazamadım çünkü dışarı çıkmam gerekiodu onu altına belirtmeliydim ama sizde sürikleyici görevler verin plsss.

şimdi 2.görevi istiorum
Misafir
Misafir

Yoh un Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi Icon_minitimeC.tesi Ara. 08 2007, 22:57

See Rang la Jin See adlı iki ninja savaşmakta ve savaş aşırı dercede kızıştı ve oraya tigris adında bir kaplan yaklaştı onları önce kaplandan kurtar sonra ayır
Yoh Asakura

Yoh Asakura

Yoh un Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi Icon_minitimePaz Ara. 09 2007, 00:20

Yoh olay yerine doğru gitti ve amidamaruyu hazır hale getirmek için tam çağırcak tı ki Amidamaru ortaaya çıktı.Yoh Amidamaruya baktı ve aralarında konuştular.
-Yoh Burda bişiler oluyor.
Yoh:Hissettim fakat göremiyorum.
Amidamaru:Zaten ileride görücez.

Yoh yürümeye devam ediyordu.Ve birden bir ses geldi.Yoh yanınna yavaşça döndü ve birde baktı ki iki ninja kavga ediyor ama onları uzaktan izlleyen bir tiger var.Yoh tiger ın hareketini bekledi.Ve tiger oaraya atladı bayada büyüktü.Sonra ninjalara saldırdı.Ninjalar yaralandılar.Yere düştüler.Tam tiger onları ezerken...

-Amidamaru ruh haliiiii güç birliğiiiiiiiiiii...

Amidamaruuuu ilahi kalkaaaaaaaannnn.

Tigerın saldırısı önlendi yoh zor dayandı adamlar ordan çekildiler ve şaşkın bakışlarla birbirlerine baktılar.Yoh adamlara döndü ve:
Çıkın arkamdan ezilicezzzzzz.
O anda yoh yere girdi.Canı yanmıştı.Adamlar umurlarında olmadan kzıgın kavgalarına devam ediyorlardır.Kimi kurtardılarının farkında değillerdi.Yoh yerdeydi tiger bir an yohun üstüne atladı.Ama yoh o sırada yoktu.Yeniden ruh foormunu yakaldı ve şimdiii:
Celestial Slashhhhhh

Tiger büyük birr darbe yemişti.Sarsıldı.Tiger a fırsat vermeden İlahiiii vurşşşşşşşş
Tİger YERE girdi vve kalkamadı.

Sonra bir ninja yerde diğer ninjada onu boğuyordu.sonra boğan bıraktı ve o anda boğan adam öle bir vuracaktı kii o sırada ilahi kalkannnn.Adam gözlerine inanamadı.Yoh onları
son anda ayırdı.Adamlara yaptıkları hataları söledi ve onları birbiri ile barıştırdı.Sonra yolunu ayırdı...
Misafir
Misafir

Yoh un Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi Icon_minitimePaz Ara. 09 2007, 13:29

300 exp yoh
Yoh Asakura

Yoh Asakura

Yoh un Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi Icon_minitimePaz Ara. 09 2007, 17:05

bi sonraki eğitimi aliim
Codan ASAKURA
Asakura Team 2.Başkanı
Codan ASAKURA

Erkek
Lvl : Ankara
Exp : Sprite of Water

Yoh un Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi Icon_minitimePaz Ara. 09 2007, 17:30

Şinto tapınağına giderek oradaki insanların kutsal saydıkları kılıç çalındı oraya giderek hırsız ninjalarla (yaklaşık 30 kişi) savaşarak tapınağın kılıcını geri al.
http://www.Mynet.com
Misafir
Misafir

Yoh un Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi Icon_minitimePaz Ara. 09 2007, 17:44

Yoh Asakura demiş ki:
Yoh olay yerine doğru gitti ve amidamaruyu hazır hale getirmek için tam çağırcak tı ki Amidamaru ortaaya çıktı.Yoh Amidamaruya baktı ve aralarında konuştular.
-Yoh Burda bişiler oluyor.
Yoh:Hissettim fakat göremiyorum.
Amidamaru:Zaten ileride görücez.

Yoh yürümeye devam ediyordu.Ve birden bir ses geldi.Yoh yanınna yavaşça döndü ve birde baktı ki iki ninja kavga ediyor ama onları uzaktan izlleyen bir tiger var.Yoh tiger ın hareketini bekledi.Ve tiger oaraya atladı bayada büyüktü.Sonra ninjalara saldırdı.Ninjalar yaralandılar.Yere düştüler.Tam tiger onları ezerken...

-Amidamaru ruh haliiiii güç birliğiiiiiiiiiii...

Amidamaruuuu ilahi kalkaaaaaaaannnn.

Tigerın saldırısı önlendi yoh zor dayandı adamlar ordan çekildiler ve şaşkın bakışlarla birbirlerine baktılar.Yoh adamlara döndü ve:
Çıkın arkamdan ezilicezzzzzz.
O anda yoh yere girdi.Canı yanmıştı.Adamlar umurlarında olmadan kzıgın kavgalarına devam ediyorlardır.Kimi kurtardılarının farkında değillerdi.Yoh yerdeydi tiger bir an yohun üstüne atladı.Ama yoh o sırada yoktu.Yeniden ruh foormunu yakaldı ve şimdiii:
Celestial Slashhhhhh

Tiger büyük birr darbe yemişti.Sarsıldı.Tiger a fırsat vermeden İlahiiii vurşşşşşşşş
Tİger YERE girdi vve kalkamadı.

Sonra bir ninja yerde diğer ninjada onu boğuyordu.sonra boğan bıraktı ve o anda boğan adam öle bir vuracaktı kii o sırada ilahi kalkannnn.Adam gözlerine inanamadı.Yoh onları
son anda ayırdı.Adamlara yaptıkları hataları söledi ve onları birbiri ile barıştırdı.Sonra yolunu ayırdı...
,,Evil or Very Mad hakıszlık seziyorum yoh sana bi sözüm yok ben yoh tan 2 kat daha uzun rp yapıyorum ama 200 exp alıorum :S
Codan ASAKURA
Asakura Team 2.Başkanı
Codan ASAKURA

Erkek
Lvl : Ankara
Exp : Sprite of Water

Yoh un Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi Icon_minitimePaz Ara. 09 2007, 17:45

Out:Burası yeri değil Başka yerde konu aç lütfen.
http://www.Mynet.com
Yoh Asakura

Yoh Asakura

Yoh un Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi Icon_minitimePaz Ara. 09 2007, 21:05

önemli olan uzun yazmak değildir adam gibi yazmaktır.

out:Bu arada ben 3 sitede rp birinciği aldım.İstesem nasıl rp yapabileceğimi bilio codan?Ona göre...
Yoh Asakura

Yoh Asakura

Yoh un Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi Icon_minitimePaz Ara. 09 2007, 22:49

Şinto tapınağına giderek oradaki insanların kutsal saydıkları kılıç çalındı oraya giderek hırsız ninjalarla (yaklaşık 30 kişi) savaşarak tapınağın kılıcını geri al.

Yoh Şinto tapınağına gitmişti.Bazı yerlere uğradı orda.Kılıc hakkında biilgi almak için.İnsanlar üzgündü.Zor konuşuyorlardı.Yoh biraz da olsa bbilgi aldı.Sonra kılıcı aramak üzere yola koyuldu.İnsanlar yoh tan biraz korkmuşlardı.Sonra bir tane küçük çocuk yohunpeşinden gitti.Yoh ne olduğunu şaşırdı.Çocuğa dönerek:
-Bak küçük çocuk oraya gidemessin çok tehlikeliler.
Çocuk:
-Ben küçük değilim.Sana yardım edebilirim ,dedi.
Yoh dayanamayıp:
-Tmm ufaklık gel bakalım.Çocuk yohla ilerrliyordu.

Yoh ilerlerken çocuk ona bakarak:
-Hırsızlar bu tarafa gittiler.Gel benle.
Yoh:
-tmm hadi gidelim.
Koştular...

Birde baktılar ki yaklaşık 30 ninja kılıcı bakıp keyif çatıyorlardı.İçlerinden bazıları:
-Offfff manyak lan bu kılıc acayip işimizi görür heee.
o krala haddini bildirelim.BU kılıcı bizden korumak neymiş gördü.

Yoh sinirlenir ve:
-Şİmdi onları pataklamalıyım.
Çocuk:
-Hayır.Onlar kralın en iyi askerleridir.En iyi 30 asker.Süper dövüşürler.
Yoh:
-Ama ben bir shamanım.deyince.

Çocuk:
--Neee sen bir shaman mısın?çocuk şaşırmıştı.Ve bağırdı.Yoksa büyük Yoh Usta sen misin?
Yoh:-abartma canım.
O anda bişi oldu ninjanın bri yohun arkasındaydı.Ve yoha müthiş bir tekme vurdu.Yoh yere serildi.Sonra dönerek:
-Heeyy dostum.Çok sıkı vurdun ama en sıkı vuruşun bumu yoksa.

Ninjaların başkanı:
-Sen benim kimolduğumu biliyo musun?

Yoh:
-hAyır peki sen beni bilio musun?
Bu arada çocuk şaşkın şaşkın ikisini seyrediyordu.Ninja çocuğa doğru gitti ve tam vuracakkeen:

-AMİDAMARUUU ruh haliiiiii güç birliğiiiiii.ŞİMDİİ o çocuğu rahat bırak.Ninja bir an sersemledi ama sonra.
Gel bakalımmmm.

Yoh:
-Memnuyetle.Amidamaru İlahiiii vuruşşşşşşşşşşşşşş......Ninja yere yapıştı.
Sonra ninja dayanamayıp 29 askerini üstüne saldı.
Yoh dedi ki:
-Amidamaru 50 asker öldürmüştü hemde kralın en iyi askerlerini.
Amidamaruuuuu celestial slashhhhhhhhhhhhh askerlerden bazıları yere düştü.Amidamaruuuuuuu şimdi Samuray kesişiiiiiiii.
Yohun en mühim saldırısından biriydi.5-6 ASKER YERE GİRDİ VE KALKAMADI.

Büyük ninja onları izliyordu.
SOnra yoh.
Amidamaru dikkatli olmalyız 24 tane daha var.Arkadan bir ninja tam uçak tekme attı ama o sırada yoh onu hissetti vearkasını dönüp ninjaya vurdu.
Ninja tam kalktı ama o anda bir tane daha vurdu.
Çocuk korkudan ağaca çıkmış ve ordan izliyordu.

Yoh ona doğru gelen 10 askeri gördü ve 10 asker birden daldılar.Yohun allta ezildiğini gören çocuk:
-Hayııııııııır diye bağırdı ama o anda ORDAN bir ışık geldi YOHtan bir ses:
Super NOVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA bütün herkes dağıldı sonra havaya zıplayıp ilahi vuruuuuş dedi 10 asker çok ağır yaralandı ve kurtulmaları imkansızdı.B u arada yohun furiokusu yarılanmıştı.Yoh tekrar karşıdan gelen 5 askeri gördü.yOH onları bekledi çocuk korktu yoh kurtulunca sevinmişti yoh ninjaları bekledi.tam geldiklerinde:
-ŞİMDİ AMİDAMARU NAAPÇAĞIINI BİLİOSUN.
Birden yoh arkalarında bulundu.Ama 5 asker e birde baktılar ki hepsi yerde.Kimse noodluğunu anlayamdı.Bu amidamaruydu.
Geriye 8 asker kalmıştı.Ve onlarda az kaldıkları için birden saldırdılar Yoh onlara:
-Samuray Kesişiiiiiiiiiiii 5 TANE Sİ DAĞILDI.3 tanesi yohu sardı.VE YOH BİRden havaya zıpladı.Ve sonraaa....
Yere bir vurduuuuu.Ninjalar dağıldı.

İŞTE SIRA BÜYÜK NİNJADAYDI.

yOH KARŞISINA geçen büyük ninjayı hissetti.Büyk ninja başladı.

-Mükemmel tekmeeee YOH:
iLAHİ kalkaaannnn Yoh un ayağı yere sürttü ama korundu.
Yohun furiokusu gittikçe azalıyordu çünkü zaten daha yeniydi çok furiokusu yoktu ama ninja bir adamdı sadece onu yenebilirdi.

Ninja birden yeter bu saçmalık şimdiii seni gebertcem:
-HAAAAAAA mükemmle yumruh Yoh birden ninjanın yumruğunu çok sakin bir şekilde tuttu.Ninja dona kaldı.Ve yoh ninjayı havaya firlattı ve dsonra tam yanındaİlahiiiii vruşşşşşşşşşşş. Ninja sersem sepet oldu hiç beklenmedik.Bir darbe almıştı.NİNja bir şey yokmuş gibi yapacağın bumu
sadece...
Yoh güldü.Sonra NİNJA ONA Doğru son sürat koştu.Yoh ta ona doğru hızlandı.Ve NİNJA BİR TEKME attı yoh son anda kurtulmuştu ama yumruğundan kurtulamadı.Sonra ayağğa kalktı ve artık yoh yorulmuştıu.
Herhalde son anlarıydı.Ama YOH .çok cesaretliydi ve dayanıklıydı birden.

-BU İŞ BURDA BİTER.Ninja ona doğru yaklaşan shamanı görünce ne olup bittiğini anlamadı onun vuruşundan kimse kurtulamamştı.Yoh bir vurduki ninja arkadaki duvardan sekmişti.Ama sonra yohuh furiokusu bitti.
Çocuk YOH U sırtına alıp.Şehre götürdü tabi kılcıda aldılar.Şehir çok mutluydu hemen yohun tedevasi yapuldı Ve yoh teşekkür etti.Sonrada yoluna gitti.
Yoh Asakura

Yoh Asakura

Yoh un Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi Icon_minitimePaz Ara. 09 2007, 22:53

yeterince uzun oldu mu?Prdon...
Yoh Asakura

Yoh Asakura

Yoh un Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi Icon_minitimePtsi Ara. 10 2007, 19:05

ya furiokuyu verin vermesssiniz ben kendim vericem
Misafir
Misafir

Yoh un Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi Icon_minitimePtsi Ara. 10 2007, 19:22

codan ne zamandan beri sana görev verebiliyor o zaman bana da herhanhgi biri exp versin lütfen yoh sanana da 400 exp
Yoh Asakura

Yoh Asakura

Yoh un Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi Icon_minitimePtsi Ara. 10 2007, 19:26

ben izin verdim kimse yoktu sitede beklmiyim dedim kimse olmadığı zaman sende öle yapabilirsin
Misafir
Misafir

Yoh un Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi Icon_minitimePtsi Ara. 10 2007, 19:27

tamam bana da exp ver o zaman
Yoh Asakura

Yoh Asakura

Yoh un Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi Icon_minitimePtsi Ara. 10 2007, 19:28

tmm verdm
Yoh Asakura

Yoh Asakura

Yoh un Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi Icon_minitimePtsi Ara. 10 2007, 22:23

yen eğitim aliim
Misafir
Misafir

Yoh un Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi Icon_minitimePtsi Ara. 10 2007, 22:33

100 bin shamanla dövüş

Yohdan izin aldım
Yoh Asakura

Yoh Asakura

Yoh un Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi Icon_minitimePtsi Ara. 10 2007, 22:55

Yoh 100bin shaman olsa bile dandik olduklarını biliyordu.Oyüzden hepsine hakaret etti hapsinide furiokusu bitti.Tabi savaşamadılar.

out:bu kadar yazdım çünkü hem 100bin shamanı öldürmek imkansız gözükmez çünkü hemde en akıllıca yol bu çünküonların her biri ni göremssin ki.
Misafir
Misafir

Yoh un Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi Icon_minitimeSalı Ara. 11 2007, 15:10

100 exp yoh
Yoh Asakura

Yoh Asakura

Yoh un Eğitimi Empty
MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi Icon_minitimeSalı Ara. 11 2007, 20:19

saçmalama...

Verilen göreve bak...

100BİN SHAMAN NEREYE SIĞICAK...

Yoh un Eğitimi
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-