Shaman King
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Shaman King

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yoh un Eğitimi

2 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Yoh Asakura

Yoh Asakura

Yoh un Eğitimi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 11 2007, 20:31

nese başka eğitim
https://shamankin.editboard.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 11 2007, 20:54

Küçüklüğünden beri seni eğiten şaman kral Suzuki aynı zamanda köyünüzün kralı, düşman bir kabile tarafından tuzağa düşürülüp kaçırıldı, iki gün içerisinde 8 cadı tarafından üzerine yapılan karanlık büyü yüzünden ölecek ve kabilen dahil tüm dünya karanlığa gömülecek.. 6 köşeli yıldızı temsil eden ve dünyanın belirli bölgelerinde bulunan tapınaklarda büyüyü bozman için gerekli ipuçları var. Bütün cadılar ve tapınaklar dengeyi, doğa olayını koruyup temsil ediyor, bunlara zarar vermeden büyüyü bozmalı ve Kralınızı kutarmalısın..

İpucu; 6 köşeli yıldızın her birinin 1 cadı koruyucusu var her biri bir köşeye hayat kaynağı sağlıyor oldukça fazla düşmanları var ve ölmemeleri gerek. Geriye kalan 2 kişi ise baş cadılar ve gücün asıl kaynağı onlar
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 11 2007, 21:02

görev aşırı saçma diye öle oldu
Yoh Asakura

Yoh Asakura

MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 11 2007, 21:42

Yoh bu kabileyi bulmak için yola düşmüştü.Yoh bu kabilenen neden bu kralı kaçırdıklarını merak ediyorudu.Ondan ne istemişlerdi.Yoh bunların hepsini düşünüyordu ve arkasına bakmadan koşuyordu.Amidamaru bişiler hissetti ve ortaya çıktı.Yoh dikkatli olmalısın kötü şeyler hissediyorum.Birdn önüne 2 tane adam çıktı.Ve yoha:

-Senin burda ne işin var ufaklık.dediler.
Yoh:
-Siz şu kötü kableden misiniz?
Adamlar:
-Ewt nollcak.
Yoh:
-Görüceksiniz.
Adamlar sinirlendi ve üstüne doğru koşmaya başladılar yohun.

Yoh:
Amidamaru ruh hali güç birliğii şimdi saldıralım.
Tek hamlede yere indirmişlerdi bunu gören 20-30 asker Yoha saldırdı.
Yoh onları temizledi.Onlar için furioku bile harcamadı.

Sonra ilerledi ve kabileye girdi.Ve birden bağırdı:
SUZUKİ nerdeeeeeeee?

Bütün kaBİLE yoha yöneldi ve herkes kötü kötü bbaktı yoha.

Sonra kabilenin en güçlü 50 askeri yoha saldırdı.yoh:

Amidamaru hazır mısın?
Amidamaru:
Ewt.
Yoh:
o zaman başlayalım.

Şimdiiii Clesetial slashhhhhhh

Askerlerden 10 kişi yığıldı.

Diğer 40 ı hiç durmadan yohun üzerine atladı.Yoh alta kaldı.Birden ışık çıktı ve Super Novaaa die bağırdı yohh.Bütün hepsi yığıldı.Kabile askerleri yohun arkasındaydı.Yoh arkasını döndü.Tam 200 kişi bunlar cadılara saldıran askerlerdi.Hepsi gelmişti Cadılar bile ordaydı.Cadılar çocuğun onları korudğunun farkındaydı.AMA çocuuğn hepsini yeniceğinden şüphelilerdi.Yoh havaya zıpladı ve yere doğru süper nova dedi.20 ASKER YIĞILDI.Sonra birden arkalarında belirp celestial slash die bağırdı.20 tane daha gitmişti.Sonra arkadan gelen mızrakları gördü.Hemen ilahiii kalkan dedi.Sonrda adamlara dönüp ilahi vuruş u yaptı 20 kişi daha yerdeydi.Sonra furiokusuun %40 ı ile Super Nova yaptı ve tam 70 askr ölmüştü.Askerler oklarını fırlattılar.Yoh ilahi kalkna yaptı ve okalrın kalkandan sekmesyle 10 asker daha öldü.Yoh hiç beklemeden Celestial slash saldırısını yaptı ve geriye 20 asker kalmıştı.Onlarıda Cadılar öldürmüştü.Cadılar yoha çok teşekkür ettiler.Sonra yoh esas yerlerindeki sarayına gitti.ORDA çok özel bir oda vardı.Tam oraya gircekti ki 30 asker yohun önünü kapadı.Orda kralarıda vardı.Yoh amidamaruyu hazır hale getirdi ve ve askerlere tek tek saldırdı hepsini yok etti.Kral ortada yoktu.Birde baktı ki kral DA shaman dı.ONU DA CELESTİAL SLAH SALDIRISI ZAYIFLATTI VE SONRADA YENDİ.o ODAYA girp 2 cadıyı tam bbüyü yaarken yakaldı ve onlarıda İlahi vurş diyerek alt etti.Sonra da ustasını odadan aldı.Ütündeki kara büyüyü iyi cadılara bozduttu.Ve ustasıını kurtardı.ustası yoh la gurur duydu ve teşekkür etti.Sonra yoh kendi yoluna devam etti.HOCASI onun shamankral olacağından emin di...
Yoh Asakura

Yoh Asakura

MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ara. 12 2007, 21:42

furiokumu alabilir miyim
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ara. 12 2007, 21:51

OuT: Yetkiyi Yoh bana verdi..

350 exp.. aslında görevi daha uzun ve daha iyi yapabilirdin.. Wink

Aslında senden de bunu beklerdim.. Bence daha iyisini yapabilirsin.. Wink
Codan ASAKURA
Asakura Team 2.Başkanı
Codan ASAKURA

Erkek
Lvl : Ankara
Exp : Sprite of Water

MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 13 2007, 15:15

Out:Kanki bu çok iyi keşke biride bana antrenman versede bende gelişsem.
http://www.Mynet.com
Yoh Asakura

Yoh Asakura

MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 13 2007, 20:46

bende bir eğitim aliim plss
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 13 2007, 21:23

Boxshin adlı köyde bir yüzbaşı var ve sana 1 km uzaklıktaki köyle aralarında bir çatışma olduğunu söylüyor ve senden casusluk için Yu-Hwan ile konuşmanı isityor dikkat et yolda tehlikeli düşmanlar var.

Alıntı eğitimdir Laughing bkz. Ren Tao
Yoh Asakura

Yoh Asakura

MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 13 2007, 22:22

Boxshin adlı köyde bir yüzbaşı var ve sana 1 km uzaklıktaki köyle aralarında bir çatışma olduğunu söylüyor ve senden casusluk için Yu-Hwan ile konuşmanı isityor dikkat et yolda tehlikeli düşmanlar var.

Yoh köye gitmişti.Köyde yüzbaşı ile konuştu.Yüzbaşının tedirgin olduğunu gördü ve anlatılanları çok iyi dinledi.Yoh yoluna gitmişti.Yürüdü yürüdü...

Yoh yolda yürürkeen çok sakin yürüyordu.Düşmanlar çok fazlaydı yavaş yavaş yürüyordu.Yoh ilerledi ve düşmanlar onu görmeden sürüyordu.Birden düşmanlar yohu gördü ve önünü kestiler.TAM 50 kişiydler yoh bakında ve çok sakindi tabi adamlar yohun shamn olduğunu bilmiyorlarda.Adamlar yoha:
-Ne işin var burda küçük!!!
Yoh güldü:
-Hiiç dolaşıordum ölesine...
Adamlar dan biri:
-Bak ufaklık burda dolaşmaya devam etme yoksa işini bitirmek zorunda kalıcaz.
Yoh:
-Ben bunu doğru bulmuyorum.
-Adam:
-Ben buluyorum.Hadi şimdi defolll!Yoksa...
-Yoh:
-Yok ya canım dolaşmak istiooo...
Adam:
-Başlatma canına.Arkadaşlar ufaklık yapılması gerekeni yapın.
Yoh:
-Hadi bekliyorum.

ADAMLAR DAN 10 tanesi yoha doğru koştu.Yohh....
Amidamaru!Ruh haliiii güç birliğiiiiiii!!!!!
ADAMLAR YOHA TAM VURUCAKKEN.YOH bağırdı CELESTİAL SLASHHHH ADAMLAR YERE gömüldü ve bi dahada kalkamadı.Sonra bir 10 tanesi daha geldi ve yoh İLAHİ VURUŞŞŞ DEDİ.Sonra da diğerlerinin heps geldi yoha tam vurcakken yoh zıpladı adamlar şaşırdı ve havaya baktılar.YOH YERE DOĞRU sAmuray kesişi yaptı.Adamlar inmişti.Biri hariç.Oda başkanlarıydı.Başkanları konuştu:
-Dur yapma ne istersen yaparım.dedi
Yoh:
-Ya burda bir yerde köy varmış onun yolu nerden?

Adam:
-BAK burdan giddosun ve ilerde büyük ağaç var.Ordan da yukarı çık.
Yoh:
-Sende benle geliosun:
Adam istemodu çünkü oraya giderse foyası ortaya çıkacaktı o yüzden istemiodu fakat gitmek zorunda kaldı.
Yoh la beraber gittiler ve köye vardılar.Yu-Hawn kolay olmasada buldular ve casuslukla ilgili şeyler konuştular.Yu-Hawn kabull etti.Casusluk yaptı ve köyü araştırdı fakat geri dönemedi.Yoh tedirginleşti.Ve köye kendi gitti.Oraya vardığında.Kralın olduğu yere gitti ve çatışmanın sonra ermesni istedi.Kral kabul etmedi.Ve yohla öle bir konuştu ki
yoh sinirlendi.Ama yoh bu konuda ısrar etti.Sonra adamlardan biri geldi.Efemden rahatsız mı oldunuz atalımmı?
Atın bu veleti.
Yoh adamı durdurdu ve bunu yapmak istemezdim dedi.
Kral iyice sinirlendi ve:
Daha neyi bekliyorsun?Atın şunu.
Yoh:
Atmayın ısrarla sölüyorum bitirin şu kavgayı ve olsun bitsin.
Kral:
-Yter askerlleeeeeer!!
Yoh:
-Amidamaruu!Ruh haliii!Güç birlğiiiiiii!!!
Kral çocuğa askeleri saldırttı ve yoh tek hamlede hepsni indirdi.Kral şaşırdı ve:
Sen bir shamnsın!
Yoh:
-Ewett.Bunu yapmak zorunda bıraktın beni sıra sende!!
Amidamaru:
Bu iyi bir fikir değil yoh.
Yoh:
-Bencede bir anlık öfkee işte.
Amidamaru:Haklısın.
Bu arada diğer adam kaçmıştı.Diğer adamlara haberi ulaştırmıştı.
Yoh:
-Casusu serbest bırakın.
Kral:
TMM.cASUSU BIRAKIN.
yOH:
-cASSU ALDI VE KÖYE GÖTÜRDÜ.pROBLEM Çözülmüştü artık.
Kavga olmicaktı.
Yoh işini bitirmiş geri dönüyorudu ve birde baktı ki düşmalar ve onların yanında.O adam.
Yoh:
-AMİDAMARU HAZIR MISIN?gülerek:
Yoh:
-ŞİMDİ cELESTİAL SLASHHHHHHH!!!aDAMLAR ETRAFA YAYILDI.bAŞKANLARI TEKRAR AF İSTEDİ AMA YOH BU SEFER ADAM ALIP KÖYE GÖTRDÜ N GEREKİRSE YAPILCAKTI ASIL 2 KÖYÜN ARASINI BOZAN BU ADAMDI.kÖYE BIRAKTI VE.yOLUNA DEVAM ETİİ
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ara. 14 2007, 14:47

350 exp
Yoh Asakura

Yoh Asakura

MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ara. 14 2007, 19:00

saol yeni eğitim
Yoh Asakura

Yoh Asakura

MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ara. 14 2007, 20:30

yeni eğitim plss
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 18 2007, 21:14

imparatorluğun bir kalesi düşmek üzere o kaleye düşmeden yetişl ve orayı kurtar
Yoh Asakura

Yoh Asakura

MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 18 2007, 21:56

Yoh koşa koşa savaşılan yere gitti.Ve çok şiddetli bir savaşştı.Yoh:

-Amidamaru ruh hali güç birliğiiiiiiiiii!!!!!!

Svaşa daldı kralla konuştu.Kral yoha çok teşekküre etti.Yardım edeceği için.Yoh hemen aşağı indir ve askerlerin üstünee İlahi vuruuuş u yaptı.(2850-400=2400)Askerlerden bayağı öldü.Sonra mancınıklara doğru koştu.Çok vardı ve tek tek kesmeye başladı.Yon bir iki derken Son mancınık alevli taş attı.Kaleyi vurdu o kalede Kral vardı.Yoh kalenin üzerine doğru düştüğünü gördü.Ve hemen kaleye zıplayıp kralı aldı.Sonra yere atladı.Kral a kaç dedi.Fakat kral tutulmuştu.O anda yoh furioku kullanmak istemiyordu.Ama hemen kralı alıp kalenin ordan çekildi.Kral ülkesinin elden gittiğini görünce ağlamaya başladı.Yoh krala dönp:

-Kralım!! bU ülke sizin!Kimse olmicak yukarı çıkın!

Kral zorlanarak:
TMM.DEDİ.

Yoh savaşın ortasına gitti savaşçıları tek tek yere indiriyordu.Hç bir savaşçı
onu durduramıyorudu.Yoh hepsini teker teker indiriyordu.kAlenin savunmasında bulunana askerler ölümüne savunuyorlardı kalaleerini.Yoh askerlerin hepsini arkasına topladı.Ve saldıran askerlerin üzerine doğrularak Samuray Kesişini yere vurdu ve yer yarıldı büssrüü asker içeri düştü.Diğer askerlere emir verdi yoh kaleye çıkın ve düşmanlarınıza ateş topu atın ve askerler yohu dinledi.Yukaru çıktı.Ateş topları atmaya başladılar.Askerler teker teker ölüyorlardı fakat yoha doğru oklarını doğrultular yoh hazırdı.Ve oklar geldi herkes gözünü kapadı ve Yoh birden:

-İlahi kalkaaan.

die bağırdı.Oklar sekti adamlara ve çoğu öldü zaten yukarıdan gelen büyük destek çok iyiydi.Mnacınıklar süperdi.Adamlar ölüyordu.Kralın morali düzeldi.Yohun da.Adamlar bitine kadar yoh saldırdı.Ve hepsini temizledi.Kral yoha binlerce teşekkür etti.Yoh öenmli değil dedi ve kendi yolunu çizdi.Askerler youhn arkasından bağırdılar ve yoha büssürü mal verdiler.
Yoh Asakura

Yoh Asakura

MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 20 2007, 13:57

out:buraya yazmıcan kendine başlık aççan ayrıca ruh ve saldırılarını yazmadan alamassın.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ara. 21 2007, 02:12

Yoh Asakura demiş ki:
Yoh koşa koşa savaşılan yere gitti.Ve çok şiddetli bir savaşştı.Yoh:

-Amidamaru ruh hali güç birliğiiiiiiiiii!!!!!!

Svaşa daldı kralla konuştu.Kral yoha çok teşekküre etti.Yardım edeceği için.Yoh hemen aşağı indir ve askerlerin üstünee İlahi vuruuuş u yaptı.(2850-400=2400)Askerlerden bayağı öldü.Sonra mancınıklara doğru koştu.Çok vardı ve tek tek kesmeye başladı.Yon bir iki derken Son mancınık alevli taş attı.Kaleyi vurdu o kalede Kral vardı.Yoh kalenin üzerine doğru düştüğünü gördü.Ve hemen kaleye zıplayıp kralı aldı.Sonra yere atladı.Kral a kaç dedi.Fakat kral tutulmuştu.O anda yoh furioku kullanmak istemiyordu.Ama hemen kralı alıp kalenin ordan çekildi.Kral ülkesinin elden gittiğini görünce ağlamaya başladı.Yoh krala dönp:

-Kralım!! bU ülke sizin!Kimse olmicak yukarı çıkın!

Kral zorlanarak:
TMM.DEDİ.

Yoh savaşın ortasına gitti savaşçıları tek tek yere indiriyordu.Hç bir savaşçı
onu durduramıyorudu.Yoh hepsini teker teker indiriyordu.kAlenin savunmasında bulunana askerler ölümüne savunuyorlardı kalaleerini.Yoh askerlerin hepsini arkasına topladı.Ve saldıran askerlerin üzerine doğrularak Samuray Kesişini yere vurdu ve yer yarıldı büssrüü asker içeri düştü.Diğer askerlere emir verdi yoh kaleye çıkın ve düşmanlarınıza ateş topu atın ve askerler yohu dinledi.Yukaru çıktı.Ateş topları atmaya başladılar.Askerler teker teker ölüyorlardı fakat yoha doğru oklarını doğrultular yoh hazırdı.Ve oklar geldi herkes gözünü kapadı ve Yoh birden:

-İlahi kalkaaan.

die bağırdı.Oklar sekti adamlara ve çoğu öldü zaten yukarıdan gelen büyük destek çok iyiydi.Mnacınıklar süperdi.Adamlar ölüyordu.Kralın morali düzeldi.Yohun da.Adamlar bitine kadar yoh saldırdı.Ve hepsini temizledi.Kral yoha binlerce teşekkür etti.Yoh öenmli değil dedi ve kendi yolunu çizdi.Askerler youhn arkasından bağırdılar ve yoha büssürü mal verdiler.

kanka snn 3 sitede rp masterlığın vardı demi?Hayır Şundan Söylüyorum

1.Rp de kısa ifadeler kullanılamaz
örn:

Kral Zorlanarak
"Tmm"dedi.gibi bu sadece bir tanesi iki tane daha gördüm ama koymayacağım

2.Rpde yazım kurallarına dikkat edilmeli...
örn:
1.Askerler youhn arkasından bağırdılar ve yoha büssürü mal verdiler
2.Askerlerden Bayağı Öldü...
3.Kimse Olmicak...
4.yer yarıldı büssrü asker içeri düştü.

gibi ama yoq aceleden yazdım dersen bişi diyemem ama bu rpye nasıl rp master olunu bilemem
Yoh Asakura

Yoh Asakura

MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ara. 21 2007, 12:53

rp yi nasıl yaptığımı ksura bakma ama kimseye sorcak değilim hangi ddurumda yazdığımı bilmiosun o yüzden onları eleştirme rp de kısaltma konusuna gelelim rp de kısaltma sen istersen olur.Ayrıca 3 sitede rpmasterlığın va rdedin bu nasıl oluyo edin be bir kere kendimi kanıtlamışım sıra sizde.
Yoh Asakura

Yoh Asakura

MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 23 2007, 00:13

yeni eğitim verir misiniz?
Yoh Asakura

Yoh Asakura

MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 23 2007, 20:22

eğitim verebilcek
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 23 2007, 21:24

Ben Verebilirim ^^
Yoh Asakura

Yoh Asakura

MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 23 2007, 21:41

ver plss
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 23 2007, 21:57

Amidamaru,Manta,Anna Kaçırıldılar. E Haliyle Koruyucu Ruhun yok.. Kurtar Onları
Yoh Asakura

Yoh Asakura

MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 25 2007, 22:19

Yoh eve doğru geliyordu.Evin kapısından içeri girdi ve şöyle bir içeri baktı.Kimseyi göremedi.Hemnde kimse yoktu amidamaru bile yoktu.Meraklandı ve panik oldu.Her tarafı aradıktan sonra beynini sorgulayan sesler duydu.Amidamaruyla belki normal olarak konuşamıyordu ama o bir shamandı o yüzden amidamaruya odaklandı.O sırada amidamaruda yoha odaklanmıştı.İkiside birbiriyle kalpten konuştular.Amidamaru yoha olan herşeyi anlattı ve Yoh hemen yola koyuldu.İlk önce Amidamaruyu aramaya karar verdi.Amidamaruyu Zen kardeşler kaçırmıştı.Onları bulmak için ruhların olduğu yere gitti.
Zen kardeşler hemen ortaya çıkabilirlerdi.Ama yohun aklına bir plan geldi.Yoh onların saklandığı yere gitti.Ve bütün aletlerini kırdı.Ama onlar uyuyordu.Sonra uyandılar fakat çok geçti.Ve bağırıp kaldılar ruhlar serbest kaldı.Ve Yoh amidamaruyu bulduğuna sevindi.
Sonra amidamaruyu içine soktu ve Anna yı aramaya koyuldu.Annayı nerde bulabileceğini düşünüyordu.Amidamarudan fikir almak istedi.Amidamaru annayı nereye kaçırıldığını biliyordu.Çünkü kimin aldığını görmüştü.Annayı Ne amca kaçırmıştı.Daha doğrusu ne amca doshilerini kullanmıştı annayı kaçırmada...
Yoh hemen Tao Şatosuna gitti.Ve kimseye çaktırmadan içeri gitti.Fakat Ne amca Yohun geleceğini bildiği için önlemini almıştı.Ne amca Johto Muhafızlarını göndermişti.Tam kapıyı aaçtı zindana girecek bir darbe yedi.Yoh kapıdan geriye doğru uçtu.Sonra hemen ayağa kalktı.vE saldırmalarını bekledi.2 tanesi saldırdı ve Yoh Birine döndü ve hadi saldır.dedi.
Oda koşarak saldırdı yohunkafasına doğru gelen darbeyi yoh farketti ve kafasını yana çekti hızlı koşan johto muhafızına çembe taktı ve yerdeyken samuray kesişini yaparak onun işini bitirdi.Diğeri geldi onu ilahi vuruşla yere indir.Diğer 2 sinide devirdi hemen.
Geriye SHao lin kalmıştı Yoh anladı hemen o olduğunu başındaki doshi tılsımını çekmesi yada kesmesi lazımdı.SHAO LİN i kızdıra bildiği kadar kızdırdı ve shao lin dayanamyıp saldırdı ve alev geldi ve fakat onun gelişinden öfke yıkımı yapcağını anlamıştı çünkü ondan önce lee pai long la savaşmıştı tecrübeliydi.Yoh hafif bir hareketle doshi tılsımını kesti.Shao lin dedi ki:
Ben ne amcayla ilgilenirim sn gitti anna yı kutar.
Yoh gülümesedi ve:
-Çok saol dedi.
Yoh sonra annayı zindandan çıkardı.Ve shao lin in durumuna bakmya gitti.Saho lin leepai longuda kurtarıp ne amcayı halletmişlerdi. bu sırada June tao yu da kurtarmıştı.Lee pai long u geri alan june çok sevvinmişti.Sonra shao lin de ruhların yanına gitti.bİRbirlerine el salladılar.Ve birbirlerinden ayrıldılar.Sıra mortideydi Yoh mortiyi kurtarmak için de anıt tepesine çıktı.Yoh Rio ya düşman olan çeteyi orda gördü ve oraya doğru yürüdü.Onlara doğru Mortyi rahat bırakın mortiyi rahat bırakın diyerek mırıldandı.
Onlar da dalga geçtiler fakat Yoh bu konuda çok ciddiydi.Ve hemen havaya zıpladı bu sırada Mortinin yüzzü güldü.Yoh ilahi vuruş yaptı ve bütün çete dağıldı ve mortinin bağladıkları ipten kurtardı.Ve hepsini kurtardıktan sonra evlerine gittiler.

out:Bu rp yi acele yaptım arkadaşlar kafat elimden geldiğin ce özendim bu rp konishan içndi rp yi nasıl yaptığımı merak ediooyordu işte böle.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yoh un Eğitimi   Yoh un Eğitimi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ara. 26 2007, 15:54

Uzun yazmışsın ama bir anlamı yok gibi. RP demek betimleme yapmakta anlamına gelir. Ve de Rio yada Ne amca armut topluyor gibiydi. Neyse. Kurgu kötü ama uzun. 250 Furioku veriyorum^^

Yoh un Eğitimi
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-